Wielofunkcyjna zalotka od Remington

5remz

Macie ciągły problem ze swoimi rzęsami na co dzień lub przy aplikacji sztucznych rzęs? Ponieważ są one nijakie, proste i ciężko cokolwiek z nimi zrobić? Jeśli tak to mam dla Was świetne rozwiązanie! Elektryczną zalotkę z Remingtona, która podkręci Wasze rzęsy do maksimum i sprawi że Wasze oko stanie się otwarte.

 

 

Jak używać elektrycznej zalotki ? 

Najlepiej jest wytuszować swoje rzęsy (nakładam tusz raz) i dopiero później je podkręcać rozgrzaną zalotką. Ważne abyś nie nałożyła zbyt dużo tuszu, ponieważ Twoje rzęsy mogą się zlepić. Zamiast pięknie podkręconych rzęs będą one sklejone i efekt będzie mało zadowalający.

4remz

2remz

6remz

Mi osobiście zalotka bardzo pomaga w codziennym makijażu. Jednak nie narzekam na swoje rzęsy ponieważ są w miarę znośne :). Czy Wy dziewczyny stosujecie zalotkę?

Dzięki elektrycznej zalotce moje rzęsy są naturalne. Mnie efekt bardzo zadowala. Mój makijaż jest promienisty i nie wyglądam jak lalka Barbie ze sztucznymi rzęsami.

 

1z1

2z2

Elektryczna zalotka REVEAL  + pęseta do brwi – Remington

Czy kiedykolwiek mieliście podświetlaną pęsetę do brwi? Jeśli nie to żałujcie! Dzięki  zamontowanej  w środku pęsety lampeczce  możecie wyregulować idealnie swoje brwi – żaden włosek już Wam nie umknie. Posiadanie w swojej kosmetyczce elektrycznej zalotki i pęsety to niezbędnik każdej kobiety.

3 komentarze

Dodaj komentarz