Propozycje prezentów na Mikołajki lub Święta dla kobiet

 

6 grudnia jak co roku przypadają Mikołajki, które chyba uwielbia większa część Polaków. Jest to namiastka tego co będzie się działo 24 grudnia. To właśnie Grudzień jest tym miesiącem w którym poddajemy się szałowi zakupowemu i przygotowaniom świątecznym.

Jak co roku większość z nas ma ten sam problem –  jaki prezent podarować pod choinkę, czyż tak nie jest?

Nie musisz wydawać od razu fortuny aby sprawić komuś uśmiech na twarzy. W wyborze prezentów kieruj się z głową. Przemyśl czy wybrany przez Ciebie podarunek jest przede wszystkim praktyczny i czy odpowiada w jakiś tam sposób charakterem do danej osoby.

 

Moje propozycje prezentów dla Kobiet

 

Sprzęt do pielęgnacji włosów  – profesjonalna i porządna suszarka byłaby idealnym prezentem dla nas kobietek, bo jak wiadomo z natury lubimy dbać o nasze włosy 🙂 bardziej niż mężczyźni

1rs

 

Biżuteria – najlepszym wyborem jest biżuteria srebrna lub złota. Na rynku jest wiele marek które oferują piękne świecidełka za dość przyzwoitą cenę.

 

2am

1sm

Kosmetyki – dość częstym prezentem pod choinką są perfumy – warto jednak jest wcześniej podpytać obdarowywaną osobę jakie nuty zapachowe lubi żeby nie strzelić gafy 🙂

Bezpiecznymi wariantami  kosmetycznymi bez wcześniejszych pytań co kto lubi  są m.in kremy do twarzy, balsamy, peelingi do twarzy czy stóp itp.

 

3vyt

 

A Wy moi drodzy co najczęściej kupujecie swoim bliskim pod choinkę? Czy również macie co roku dylemat z podjęciem decyzji w kwestii prezentów? 

 

3 komentarze

Dodaj komentarz