Idealny zastrzyk energii dla mojej skóry

 

Codzienna pielęgnacja ciała i twarzy nie należy do najłatwiejszych, ponieważ nieustannie trzeba o to dbać. Aby jednak ułatwić taką pielęgnację przede wszystkim musisz poznać swoje ciało i wiedzieć jakich kosmetyków używać.

Przecież jest to takie oczywiste, ale większość z Was zapewnie nie patrzy co stosuje na swoje ciało czy twarz. Np. osoba która ma suchą skórę oczywiste jest to że powinna używać preparatów do cery wrażliwej, nie podrażniających i nie uczulających a nie produktów do tłustej czy trądzikowej cery. Warto zawsze przed zakupem jakiegokolwiek kosmetyku sprawdzić skład danego produktu.

U mnie idealnie sprawdza się krem VITAC Infusion na dzień i na noc, który jest przeznaczony do cery suchej. Krem należy aplikować codziennie rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy, szyi czy dekoltu. 

 

Równie idealnie jak krem sprawdza się u mnie serum olejkowe do wszystkich typów cery z linii VITAC Infusion od Mincer Pharma. Składniki tego preparatu to : witamina C tetra, olej z rokitnika oraz omega plus.

Serum należy stosować codziennie z rana i wieczorem na oczyszczoną twarz, szyję i dekolt. Ważne aby po nałożeniu tego preparatu się nie opalać. Zamierzony efekt to piękna, promienista i wypoczęta skóra.

 

 

 

Dodaj komentarz