8 marca

 

Witajcie kochani. Dziś mamy 8 marcadzień kobiet. Chyba żaden mężczyzna nie mógłby zapomnieć o swojej kobiecie w tym dniu. Czy się mylę, któraś z Was nie została obdarowana? 

 

Kobieta to płeć piękna, delikatna a zarazem uwodzicielska. Czasami miewamy swoje humorki jednakże czy świat byłby taki piękny gdyby nie my? Kilka dni temu miałam okazję, dzięki Best Film pojawić się  na premierze filmu DALIDA – Skazana na miłość. (w kinach od 31 marca)

Francuski dramat oparty na faktach, historia burzliwego i pełnego namiętności życia Dalidy. Główna bohaterka to artystka wszechstronna, miss Egiptu, zdobywczyni 70-ciu złotych płyt. Urodą porównywana do Kleopatry, była uwielbiana przez publiczność na całym świecie.Wszystko czego dotknęła na scenie stawało się złotem, przeciwnie w życiu osobistym. Szaleńczo poszukiwała miłości – zakochanych adoratorów doprowadzała do obłędu, a nawet śmierci. Dla jednych dumna i zimna famme fatale, dla inych zagubiona piękność, która przyciągała niewłaściwych mężczyzna. Porywający portret niezwykłej kobiety, uwielbianej przez miliony, lecz niezrozumiałej przez nikogo.

 

 

 

 

Moje dzisiejsze paznokcie hybrydowe zrobiłam produktami od NC Nails Company. Użyłam srebrnego pyłku Mermaid Effect dzięki któremu paznokcie pięknie się mienią.

A jakie są Wasze ulubione kolory na paznokciach? 

Dodaj komentarz